Zo života farností

Posolstvo 9. diecéznej púte starých rodičov  ...
Posolstvo 9. diecéznej púte starých rodičov Uplynulý víkend sa vo farnosti Lednické Rovne v areáli pútnického miesta pri Kaplnke sv. Anny konala 9. diecézna púť starých rodičov Žilinskej diecézy. 
Deň svätého Jána Pavla vo Višňovom. Púť rodič ...
Deň svätého Jána Pavla vo Višňovom. Púť rodičov kňazov Práve v roku 2018 bol opäť 22. apríl v nedeľu – presne tak, ako v roku 1990. 22. apríl 1990 – to je ten historický dátum, kedy prišiel prvý raz na Slovensko svätý Ján Pavol Veľký. 
V Sučanoch si pripomenuli 25. výročia smrti b ...
V Sučanoch si pripomenuli 25. výročia smrti bývalého dekana Závodského V pondelok 19. februára 2018 sa vo farnosti Sučany uskutočnila spomienková svätá omša pri príležitosti 25. výročia smrti dekana Jozefa Závodského, rodáka zo Sučian.
Prvý ročník celoslovenského stretnutia min ...
Prvý ročník celoslovenského stretnutia miništrantov Saleziáni don Bosca a Domka – Združenie saleziánskej mládeže zorganizovali od 16. do 18. februára celoslovenské Stretnutie miništrantov saleziánskych farností a stredísk. 
Hlasujte za organ v Pruskom
Hlasujte za organ v PruskomNadácia VÚB dlhodobo podporuje záchranu kultúrneho dedičstva a poskytuje granty na rekonštrukciu pamiatok v regiónoch celého Slovenska 
Ekumenický týždeň v Žiline
Ekumenický týždeň v ŽilineVo štvrtok 25. januára zakončili Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov aj v Žiline.
Zriadenie nového dekanátu Turzovka
Zriadenie nového dekanátu Turzovka Pri slávnostnej sv. omši dňa 2. januára 2018 v Turzovke, ktorej predsedal žilinský biskup Tomáš Galis, bol prečítaním do platnosti uvedený ním vydaný biskupský dekrét o zmene hraníc Dekanátu Čadca a zriadení Dekanátu Turzovka. Týmto dekrétom sa farnosti Turzovka, Makov, Vysoká na ...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ...
Strana 5 z 34