Zo života farností

Návšteva družobnej školy z Indie na Gymnáziu  ...
Návšteva družobnej školy z Indie na Gymnáziu sv. Františka v Žiline Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline hostilo pedagógov a skupinu študentov vo veku 13 až 17 rokov z družobnej školy St. Marks‘ Public School v Dillí v Indii.
Prinesenie relikvií svätých detí z Fatimy do  ...
Prinesenie relikvií svätých detí z Fatimy do RudinskejPre novovzniknutú Farnosť Rudinská bola sobota 5. januára 2019 významným dňom.
Divadelné predstavenie Vianočné mystérium
Divadelné predstavenie Vianočné mystériumNa sviatok sv. Štefana 26.decembra 2018 sa v Robotníckom dome vo farnosti Sučany uskutočnilo divadelné predstavenie Vianočné mystérium,
Roráty v Rudinskej
Roráty v RudinskejRoráty sa aj na Slovensku znova stávajú krásnou súčasťou Adventu. 
Letiaci ruženec z Rudinskej
Letiaci ruženec z RudinskejRužencový mesiac október sme symbolicky ukončili správou poslanou do neba našej Nebeskej Mame Márii. 
Putovanie z Farnosti Oščadnica na Horu B ...
Putovanie z Farnosti Oščadnica na Horu ButkovČlenovia Slovenského zväzu telesne postihnutých a Jednoty dôchodcov Slovenska v Oščadnici navštívili pútnické miesto BUTKOV
Gospelové Kysuce 2018
Gospelové Kysuce 2018Dňa 8. septembra 2018 sa na námestí pred kultúrnym domom v Krásne nad Kysucou uskutočnil už 16. ročník gospelového festivalu Gospelové Kysuce 2018.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...
Strana 4 z 34