Domov   >   Udalosti

Udalosti

Týždeň kresťanskej kultúry chce prispieť k in ...
Týždeň kresťanskej kultúry chce prispieť k inému, lepšiemu svetu Žilina 11. mája – Mottom 14. ročníka festivalu Týždeň kresťanskej kultúry v Žiline je „Spolu pre iný svet". 
PUMIN - Púť miništrantov
PUMIN - Púť miništrantov PUMIN - Púť miništrantov je podujatie, na ktoré sa pozývajú miništranti a ich priatelia z celého Slovenska. Prebieha v Národnej svätyni v Šaštíne, v máji, okolo sviatku svätého Dominika Sávia, v sobotu od rána až do podvečera. Doobedňajší program obsahuje duchovné a ...
V Žiline sa poďakovali za pätnáste výročie za ...
V Žiline sa poďakovali za pätnáste výročie založenia Žilinskej diecézy Vo Farskom kostole Sedembolestnej Panny Márie na sídlisku Vlčince v Žiline sa dnes poďakovali za pätnáste výročie založenia Žilinskej diecézy (14. 2. 2008). 
Slávenie Svetového dňa zasväteného živo ...
Slávenie Svetového dňa zasväteného životaSviatok Obetovania Pána ľudovo nazývaný hromnice sa v Cirkvi slávi ako Svetový deň zasväteného života. 
Žilinský biskup udelil ministérium ak ...
Žilinský biskup udelil ministérium akolytátuV deň spomienky na svätého Tomáša Akvínskeho udelil v Katedrále Najsvätejšej Trojice biskup Tomáš Galis ministérium akolytátu 
Stretnutie s veľvyslancom Švajčiarskej ko ...
Stretnutie s veľvyslancom Švajčiarskej konfederacie Bratislava, 17. januára 2023. Jeho Excelencia Peter Nelson, švajčiarsky veľvyslanec na Slovensku, dnes na Veľvyslanectve Švajčiarskej konfederácie prijal generálneho tajomníka Servare et Manere. 
1. etapa obnovy Katedrály Najsvätejšej Tr ...
1. etapa obnovy Katedrály Najsvätejšej Trojice v ŽilineŽilinská diecéza realizovala v rokoch 2020-2022 pamiatkovú obnovu exteriéru Katedrály Najsvätejšej Trojice v Žiline.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 57