Domov   >   Udalosti

Udalosti

Slávenie Svetového dňa zasväteného živo ...
Slávenie Svetového dňa zasväteného životaSviatok Obetovania Pána ľudovo nazývaný hromnice sa v Cirkvi slávi ako Svetový deň zasväteného života. 
Žilinský biskup udelil ministérium ak ...
Žilinský biskup udelil ministérium akolytátuV deň spomienky na svätého Tomáša Akvínskeho udelil v Katedrále Najsvätejšej Trojice biskup Tomáš Galis ministérium akolytátu 
Stretnutie s veľvyslancom Švajčiarskej ko ...
Stretnutie s veľvyslancom Švajčiarskej konfederacie Bratislava, 17. januára 2023. Jeho Excelencia Peter Nelson, švajčiarsky veľvyslanec na Slovensku, dnes na Veľvyslanectve Švajčiarskej konfederácie prijal generálneho tajomníka Servare et Manere. 
1. etapa obnovy Katedrály Najsvätejšej Tr ...
1. etapa obnovy Katedrály Najsvätejšej Trojice v ŽilineŽilinská diecéza realizovala v rokoch 2020-2022 pamiatkovú obnovu exteriéru Katedrály Najsvätejšej Trojice v Žiline.
Bohoslužba za zosnulého emeritného pápeža Ben ...
Bohoslužba za zosnulého emeritného pápeža Benedikta XVI.V stredu 4. januára 2023 v predvečer pohrebu emeritného pápeža Benedikta XVI. slávil za neho sv.omšu v žilinskej katedrále otec biskup Tomáš Galis. 
Nový diakon v Žilinskej diecéze
Nový diakon v Žilinskej diecézeV druhý deň vianočnej oktávy, na sviatok svätého diakona Štefana, prvého mučeníka, vysvätil žilinský diecézny biskup Mons. Tomáš Galis trvalého diakona. 
Pastiersky list žilinského biskupa na Božie n ...
Pastiersky list žilinského biskupa na Božie narodenie Pastiersky list žilinského biskupa na Božie narodenie
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 57