Domov   >   Kalendár   >   Udalosti DŠÚ

Udalosti DŠÚ

Úspechy mladých redaktorov sa stávajú tra ...
Úspechy mladých redaktorov sa stávajú tradíciou Časopis Základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Žiline s dlhoročnou tradíciou a názvom IDEA 
Na Gymnáziu Kráľovnej pokoja sa plesalo
Na Gymnáziu Kráľovnej pokoja sa plesaloCelá akcia prebehla vo veľkom štýle. Zúčastnení žiaci, učitelia a bývali absolventi sa skvele zabávali.
Testovanie 5 bolo pre žiakov úspešné
Testovanie 5 bolo pre žiakov úspešnéŽiaci 5. ročníka Základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Žiline dosiahli výborné výsledky v Testovaní 5 - 2015
Lyžiarsky a snowboardový kurz - Hor sa na s ...
Lyžiarsky a snowboardový kurz - Hor sa na svah!Deviataci a ôsmaci Základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Žiline sa zúčastnili lyžiarskeho a snowboardového kurzu v dňoch 18. až 22. januára v rekreačnom zariadení Zornička na Donovaloch.
Rozlúčka so starým rokom v Spojenej škole Krá ...
Rozlúčka so starým rokom v Spojenej škole Kráľovnej pokojaVianočné akadémie Základnej školy sv. Cyrila a Metoda a Gymnázia Kráľovnej pokoja v Žiline sa aj tento rok niesli v duchu veselosti a radosti.
Súťaž v riešení SUDOKU 2015
Súťaž v riešení SUDOKU 2015V Základnej škole sv. Cyrila a Metoda, Žilina žiaci súťažili v riešení SUDOKU.
Vianočná akadémia - program plný hudby, spe ...
Vianočná akadémia - program plný hudby, spevu, tanca a radostiTelocvičňa Základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Žiline sa premenila na kultúrny stánok, kde deti bavili rodičov.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...
Strana 8 z 28