12. 01. 2015
Domov   >   Kalendár   >   Udalosti DŠÚ

Veselá Jasličková slávnosť na ZŠ sv. Augustína

Deti z dramatického krúžku si pripravili divadelné a spevácke predstavenie o narodení Pána Ježiša Krista.

25. decembra deti z dramatického krúžku pod vedením manželov Cehelských a speváckeho krúžku pod vedením p. uč. Ivanovej a p. uč. Iliášovej opäť pripravili podarené divadelné a spevácke predstavenie o narodení Pána Ježiša Krista. Tentoraz bol tento príbeh prerozprávaný z pohľadu zvieratiek, inšpirovaný známou rozprávkou o veselých ovečkách, ktoré spolu so skúseným strážcom psíkom a pastiermi odvážne zachránili malého Ježiška pred úskočným vlkom a jeho bandou. Aj keď vlk patril poľovníkovi kráľa Herodesa, statočné ovečky sa nebáli a nebojácne bránili svätú rodinu pred jeho útokmi a tak nakoniec všetko dobre skončilo a malé sväté bábätko mohli obdarovať traja mudrci z východu.

Po predstavení mal k prítomnému početnému publiku príhovor vdp. dekan P. Mazúch. Ocenil predstavenie i výkon malých aj väčších hercov a spevákov a všetkých nás povzbudil, aby sme si počas celého roku uvedomovali radostné posolstvo tohto známeho príbehu.

Prajeme Vám, aby aj Váš život bol naplnený radosťou prameniacou z poznania, že Pán Boh poslal na zem svojho Syna, aby nás vykúpil.
Návrat späť