Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: Láska do zb ...
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: Láska do zblázneniaV týchto dňoch postupne čítam príručky, ktoré vydala Pápežská rada na podporu novej evanjelizácie s cieľom uľahčiť katechézu vo farnostiach a 
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Otcova v ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Otcova vôľaPeter v dnešnom evanjeliu zjavne nechcel riskovať, že sa stane to, o čom Ježiš hovoril s Mojžišom a Eliášom. 
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: J ...
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: JednoduchosťMinulý týždeň sme s manželkou boli v Ríme. Ako správni pútnici sme prešli bránami všetkých štyroch veľkých bazilík s túžbou
Zamyslenie na 5. cezročnú nedeľu: Veľkosť mal ...
Zamyslenie na 5. cezročnú nedeľu: Veľkosť malostiParadox bezvýznamnosti a zároveň dôležitosti sprevádza celý život veriaceho človeka. Napríklad naše dobré skutky – aj tie najlepšie – nemajú bez Ježiša cenu.
Zamyslenia na 4. cezročnú nedeľu: Konflikt z  ...
Zamyslenia na 4. cezročnú nedeľu: Konflikt z láskyMyslím si, že situácia v Nazarete musela byť veľmi vážna, keď Ježiš neváhal spôsobiť konflikt.
Zamyslenie na 3. cezročnú nedeľu: Ponuka
Zamyslenie na 3. cezročnú nedeľu: Ponuka Chcem ti dnes predložiť dva texty. Jeden z nich ti môže zmeniť život.
Zamyslenie na 2. cezročnú nedeľu: Máš kama ...
Zamyslenie na 2. cezročnú nedeľu: Máš kamaráta?Keď som sa včera s manželkou rozprával o tom, čo chcem napísať, hovoril som jej, že tentoraz mi je ľúto, že to nie je audio nahrávka.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Strana 9 z 26