Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 26. cezročnú nedeľu: Ochota tr ...
Zamyslenie na 26. cezročnú nedeľu: Ochota trápiť saDnešné Ježišovo podobenstvo asi radi počúvame. Jasne vystihuje náš zmysel pre spravodlivosť.
Zamyslenie na 25. cezročnú nedeľu: Sp ...
Zamyslenie na 25. cezročnú nedeľu: Správcovstvo„Nahý som prišiel na tento svet a nahý z neho odídem." Keby sme mali túto pravdu viac na pamäti, asi by život mnohých z nás vyzeral ináč. 
Zamyslenie na 24. cezročnú nedeľu: Zlomené sr ...
Zamyslenie na 24. cezročnú nedeľu: Zlomené srdce BohaKdesi som čítal, že Boh plakal dva razy. Prvý raz vtedy, keď sa mu stratil mladší syn – celé ľudstvo v rajskej záhrade. 
Zamyslenie na 23. cezročnú nedeľu: Iná múd ...
Zamyslenie na 23. cezročnú nedeľu: Iná múdrosťČastejšie som sa stretol s tým, že dnešné evanjelium niektorí kresťania vnímajú ako ospravedlnenie svojho nezáujmu o hlbší duchovný život. 
Zamyslenie na 22. cezročnú nedeľu: Po ...
Zamyslenie na 22. cezročnú nedeľu: PozorovanieDnes by som chcel dať za príklad tak netradične farizejov. Evanjelium totiž začína slovami, že pozorovali Ježiša. 
Zamyslenie na 21. cezročnú nedeľu: Vý ...
Zamyslenie na 21. cezročnú nedeľu: VýchovaVýchova môže prebiehať všelijako. Jednou z možností je robiť si čo chcem a potom znášať následky vo forme trestov, napomenutí, zranení...,
Zamyslenie na 20. cezročnú nedeľu: „Treba zab ...
Zamyslenie na 20. cezročnú nedeľu: „Treba zabiť Jeremiáša“V pondelok som si čítal liturgické texty na nedeľu a hľadal nejakú myšlienku, ktorá by mohla byť základom tohto textu.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Strana 9 z 30