Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Oslavujme!
Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Oslavujme! Myslím si, že Lazárovi nemáme čo závidieť. Smrti či skôr zomierania sa všetci viac či menej bojíme – a on tým musel prejsť dvakrát. 
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Si svetlom v  ...
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Si svetlom v PánoviPokúšam sa vžiť do kože katechumenov, ktoré v rámci vrcholiacej prípravy na prijatie iniciačných sviatostí počúvali dnešné evanjelium. 
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: Živá voda
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: Živá voda „Nastal čas, aby som išla. Vďačne som sa na neho pozrela. Zahľadel sa na svojich učeníkov a potom na mňa. Podišiel ku mne a pobozkal ma na líce.
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Boh nás volá  ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Boh nás volá a posilňujeAk berieme Pôstne obdobie vážne, právom sa nám môže javiť ako náročný čas. Najmä ak sa usilujeme byť otvorení na vanutie Ducha 
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľuKaždý človek má na samom začiatku svojho života smrť. Lebo v dôsledku dedičného hriechu diabol má právo na život každého Adamovho potomka. 
Zamyslenie na 8. nedeľu v Cezročnom období: O ...
Zamyslenie na 8. nedeľu v Cezročnom období: Oddych v Božom náručíZ dnešných čítaní mám pocit, akoby nám Cirkev dala chvíľu na oddych v Božom náručí, čas na spočinutie a radovanie sa z toho,
Zamyslenie na 7. nedeľu v Cezročnom období: U ...
Zamyslenie na 7. nedeľu v Cezročnom období: Utópia?Keď si zoberieme požiadavky čítaní posledných troch nedieľ plus tej dnešnej, tak to v nás môže vyvolať beznádej a rezignáciu.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...
Strana 7 z 32