Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 23. cezročnú nedeľu: Iná múd ...
Zamyslenie na 23. cezročnú nedeľu: Iná múdrosťČastejšie som sa stretol s tým, že dnešné evanjelium niektorí kresťania vnímajú ako ospravedlnenie svojho nezáujmu o hlbší duchovný život. 
Zamyslenie na 22. cezročnú nedeľu: Po ...
Zamyslenie na 22. cezročnú nedeľu: PozorovanieDnes by som chcel dať za príklad tak netradične farizejov. Evanjelium totiž začína slovami, že pozorovali Ježiša. 
Zamyslenie na 21. cezročnú nedeľu: Vý ...
Zamyslenie na 21. cezročnú nedeľu: VýchovaVýchova môže prebiehať všelijako. Jednou z možností je robiť si čo chcem a potom znášať následky vo forme trestov, napomenutí, zranení...,
Zamyslenie na 20. cezročnú nedeľu: „Treba zab ...
Zamyslenie na 20. cezročnú nedeľu: „Treba zabiť Jeremiáša“V pondelok som si čítal liturgické texty na nedeľu a hľadal nejakú myšlienku, ktorá by mohla byť základom tohto textu.
Zamyslenie na 19. cezročnú nedeľu: Dve úl ...
Zamyslenie na 19. cezročnú nedeľu: Dve úlohySpravodliví a nepriatelia. Hospodár a zlodej. Verný a neverný sluha. Akoby dnešné texty zameriavali našu pozornosť na posledné časy, keď sa vráti Pán. 
Zamyslenie na 18. cezročnú nedeľu: Nie má ...
Zamyslenie na 18. cezročnú nedeľu: Nie márnostiMožno niekto povie, že špekulujem, ale dal som si dokopy dve myšlienky z dnešných čítaní. 
Zamyslenie na 17. cezročnú nedeľu: Ču ...
Zamyslenie na 17. cezročnú nedeľu: ČučoriedkyVo štvrtok sa moja manželka so svojou sestrou chystala zberať čučoriedky (po našom borovky).
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...
Strana 7 z 28