Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenia na 15. cezročnú nedeľu: Najdlhšia  ...
Zamyslenia na 15. cezročnú nedeľu: Najdlhšia cestaHovorí sa, že najdlhšia cesta je z hlavy do srdca, od poznania ku konaniu. Dnešný príbeh stretnutia Ježiša so znalcom Písma to potvrdzuje. 
Zamyslenia na 14. cezročnú nedeľu: Ve ...
Zamyslenia na 14. cezročnú nedeľu: Veríme!Obdivujem proroka Izaiáša. Žil v bezútešných časoch, jeho národu hrozil zánik, no on jasá, plesá, raduje sa. 
Zamyslenia na 13. cezročnú nedeľu: Poď!
Zamyslenia na 13. cezročnú nedeľu: Poď!Slovo „poď" sa vo Svätom písme vyskytuje pri rôznych príležitostiach. No dve z nich sú dominujúce.
Zamyslenie na 12. cezročnú nedeľu: Se ...
Zamyslenie na 12. cezročnú nedeľu: SebavedomiePri dnešnom evanjeliu sa zvykne klásť známa otázka: „Kým je Ježiš pre teba?" No rád by som ju otočil a položil si otázku:
Zamyslenia na 11. cezročnú nedeľu: Obdiv a úd ...
Zamyslenia na 11. cezročnú nedeľu: Obdiv a údiv Ak čítaš tieto texty pravidelne, tak mám otázku: Ako sa v tvojom živote tento týždeň objavil obraz Cirkvi. Plakal si, žialil a zasahoval?  
Zamyslenia na 10. cezročnú nedeľu: Plačeš a z ...
Zamyslenia na 10. cezročnú nedeľu: Plačeš a zasahuješ?„Ježiš pre svoju milosrdnú a súcitnú lásku uzdravuje chorých a súcití tiež s vdovou z Naimu, keď kriesi jej syna (pozri Lk 7, 11 – 17).
Zamyslenie na 9. cezročnú nedeľu: Iné eva ...
Zamyslenie na 9. cezročnú nedeľu: Iné evanjelium?Keď prišli židovskí starší za Ježišom s prosbou, aby mu uzdravil sluhu (Lk 7, 2), Ježiš odpovedal: „Ja mám ísť k Rimanovi? 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...
Strana 7 z 26