Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 31. cezročnú nedeľu: Návod na ž ...
Zamyslenie na 31. cezročnú nedeľu: Návod na životDnešné prvé čítanie s responzóriovým žalmom a s evanjeliom môžeme chápať ako oslavný hymnus na Božiu lásku a milosrdenstvo. 
Zamyslenie na 30. cezročnú nedeľu: Pohreb
Zamyslenie na 30. cezročnú nedeľu: Pohreb Myslím si, že veľká väčšina chlapov si po vypočutí dnešného evanjelia môže pokojne povedať: „Tak toto sa mne nemôže stať. Veď do kostola chodím len na omšu, nie modliť sa."
Zamyslenie na 29. cezročnú nedeľu: Bojuj!
Zamyslenie na 29. cezročnú nedeľu: Bojuj!Akú dôveru musel mať Mojžiš k Jozuemu, že mu zveril prvú bitku vyvoleného národa po odchode z Egypta!
Zamyslenie na 28. cezročnú nedeľu: Iné zmý ...
Zamyslenie na 28. cezročnú nedeľu: Iné zmýšľaniePrečo to Samaritán dokázal, no tí deviati, čo boli uzdravení s ním, nie? Prečo Náman napokon poslúchol proroka aj naliehanie svojich sluhov 
Zamyslenie na 27. cezročnú nedeľu: Správny kľ ...
Zamyslenie na 27. cezročnú nedeľu: Správny kľúč Myslím si, že kľúčom ku všetkým dnešným čítaniam je responzóriový verš. „Pane, daj, aby sme počúvali tvoj hlas a nezatvrdzovali si srdcia."
Zamyslenie na 26. cezročnú nedeľu: Ochota tr ...
Zamyslenie na 26. cezročnú nedeľu: Ochota trápiť saDnešné Ježišovo podobenstvo asi radi počúvame. Jasne vystihuje náš zmysel pre spravodlivosť.
Zamyslenie na 25. cezročnú nedeľu: Sp ...
Zamyslenie na 25. cezročnú nedeľu: Správcovstvo„Nahý som prišiel na tento svet a nahý z neho odídem." Keby sme mali túto pravdu viac na pamäti, asi by život mnohých z nás vyzeral ináč. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...
Strana 7 z 29