Naša Žilinská diecéza

Naša Žilinská diecéza 10/2016
Naša Žilinská diecéza 10/2016Októbrové vydanie časopisu Naša Žilinská diecéza prináša rozhovor s politickým utečencom z Ugandy.
Naša Žilinská diecéza 9/2016
Naša Žilinská diecéza 9/2016Reportáž zo Svetových dní mládeže, Týždeň kresťanskej kultúry, či rozhovor so špeciálnou pedagogičkou o poruchách učenia.
Naša Žilinská diecéza 8/2016
Naša Žilinská diecéza 8/2016Augustové vydanie časopisu prináša reportáž zo Svetových dní mládeže v Krakove, z Cyrilometodských slávností, či konferencie Nové svitanie. 
Júlové vydanie Našej Žilinskej diecézy
Júlové vydanie Našej Žilinskej diecézyCyrilometodské dni v Terchovej, reportáž zo Svätej Zeme, či rozhovory s poslancami pôsobiacimi v Európskom parlamente. 
Vyšlo júnové vydanie Našej Žilinskej diec ...
Vyšlo júnové vydanie Našej Žilinskej diecézy Púť časopisu Naša Žilinská diecéza, svedectvo učiteľky Márie Chromekovej, či zaujímavé pozvánky na výstavu fotografií a prednášky o exhortácii Amoris Laetitia. Aj to prináša júnové vydanie Našej Žilinskej diecézy.
Naša Žilinská diecéza 4/2016
Naša Žilinská diecéza 4/2016 Aprílové vydanie prináša silné svedectvo mamičky bojujúcej s akútnou leukémiou, v Nezabudnutom svetle si pripomenieme Vendelína Javorku a porozprávali sme sa s hosťom - Eyalom Friedmanom z Jeruzalema. Rubrika Dvaja z jedného páru predstaví manželov Sedláčkovcov z Poviny ...
Naša Žilinská diecéza 3/2016
Naša Žilinská diecéza 3/2016Rozhovor s Donom José o jeho pôsobení v Sýrii, kresťanská konferencia pre podnikateľov, či životné svedectvo zosnulého farára, Stanislava Beláka.
Strana: 1 2 3 4 5
Strana 1 z 5