Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Otcova v ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Otcova vôľaPeter v dnešnom evanjeliu zjavne nechcel riskovať, že sa stane to, o čom Ježiš hovoril s Mojžišom a Eliášom. 
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: J ...
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu: JednoduchosťMinulý týždeň sme s manželkou boli v Ríme. Ako správni pútnici sme prešli bránami všetkých štyroch veľkých bazilík s túžbou
Zamyslenie na 5. cezročnú nedeľu: Veľkosť mal ...
Zamyslenie na 5. cezročnú nedeľu: Veľkosť malostiParadox bezvýznamnosti a zároveň dôležitosti sprevádza celý život veriaceho človeka. Napríklad naše dobré skutky – aj tie najlepšie – nemajú bez Ježiša cenu.
Zamyslenia na 4. cezročnú nedeľu: Konflikt z  ...
Zamyslenia na 4. cezročnú nedeľu: Konflikt z láskyMyslím si, že situácia v Nazarete musela byť veľmi vážna, keď Ježiš neváhal spôsobiť konflikt.
Zamyslenie na 3. cezročnú nedeľu: Ponuka
Zamyslenie na 3. cezročnú nedeľu: Ponuka Chcem ti dnes predložiť dva texty. Jeden z nich ti môže zmeniť život.
Zamyslenie na 2. cezročnú nedeľu: Máš kama ...
Zamyslenie na 2. cezročnú nedeľu: Máš kamaráta?Keď som sa včera s manželkou rozprával o tom, čo chcem napísať, hovoril som jej, že tentoraz mi je ľúto, že to nie je audio nahrávka.
Zamyslenie na nedeľu Krst Krista Pána: S ...
Zamyslenie na nedeľu Krst Krista Pána: SluhaSkús sa dnes porozprávať s Pánom Ježišom o jeho krste. Možno takto: Pane Ježišu, prečo si sa dal pokrstiť Jánovi?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Strana 11 z 28