Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 8. nedeľu v Cezročnom období: O ...
Zamyslenie na 8. nedeľu v Cezročnom období: Oddych v Božom náručíZ dnešných čítaní mám pocit, akoby nám Cirkev dala chvíľu na oddych v Božom náručí, čas na spočinutie a radovanie sa z toho,
Zamyslenie na 7. nedeľu v Cezročnom období: U ...
Zamyslenie na 7. nedeľu v Cezročnom období: Utópia?Keď si zoberieme požiadavky čítaní posledných troch nedieľ plus tej dnešnej, tak to v nás môže vyvolať beznádej a rezignáciu.
Zamyslenie na 6. nedeľu v Cezročnom období: Č ...
Zamyslenie na 6. nedeľu v Cezročnom období: Čo nám Boh zjavil?Vždy mi vyvolá na perách úsmev, keď počujem niekoho citovať vetu z Pavlovho listu: 
Zamyslenie na 5. nedeľu v Cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 5. nedeľu v Cezročnom období: Spievať a snívaťV piatok 2. februára mal Svätý Otec František v Bazilike svätého Petra svätú omšu pre zasvätených, pri ktorej povedal mimoriadne dôležitú homíliu. 
Zamyslenie na 4. nedeľu v Cezročnom období: J ...
Zamyslenie na 4. nedeľu v Cezročnom období: Jednoduchosť cestyChceš byť blažený, šťastný? Dnešné čítania zo Svätého písma definujú, čo to znamená blaženosť, a zároveň tými istými slovami ukazujú veľmi jasnú cestu, ako ju dosiahnuť.
Zamyslenia na 3. nedeľu v Cezročnom období: Z ...
Zamyslenia na 3. nedeľu v Cezročnom období: Zberateľ radosti Predpokladám, že medzi čitateľmi týchto textov je už veľmi málo – ak vôbec – takých, ktorí niekedy zažili jasot pri žatve. 
Zamyslenie na 2. nedeľu v Cezročnom období: J ...
Zamyslenie na 2. nedeľu v Cezročnom období: Ježiš KristusNové obdobie cirkevného roku začína Cirkev tak, ako skončila Vianočné – jednoznačným poukázaním na Krista. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Strana 11 z 35