Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 34. cezročnú nedeľu: Vď ...
Zamyslenie na 34. cezročnú nedeľu: Vďačnosť„V ten deň, keď zatvoríme svätú bránu, budeme predovšetkým naplnení vďakou voči Najsvätejšej Trojici za to, že nám darovala tento mimoriadny čas milosti" 
Zamyslenie na 33. cezročnú nedeľu: Príde deň ...
Zamyslenie na 33. cezročnú nedeľu: Príde deňPomocný krakovský biskup Grzegorz Ryś vo svojej knihe Škandál milosrdenstva hovorí o tom, čo zakaždým najviac vníma na obraze Božieho milosrdenstva.
Zamyslenie na 32. cezročnú nedeľu: Čo rie ...
Zamyslenie na 32. cezročnú nedeľu: Čo riešiš?Reálny problém a fiktívny problém. Matka so siedmimi synmi je priamo ohrozená na živote a riešia svoju situáciu skutočne vo viere a hrdinsky, hoci ich to stojí život.
Zamyslenie na 31. cezročnú nedeľu: Návod na ž ...
Zamyslenie na 31. cezročnú nedeľu: Návod na životDnešné prvé čítanie s responzóriovým žalmom a s evanjeliom môžeme chápať ako oslavný hymnus na Božiu lásku a milosrdenstvo. 
Zamyslenie na 30. cezročnú nedeľu: Pohreb
Zamyslenie na 30. cezročnú nedeľu: Pohreb Myslím si, že veľká väčšina chlapov si po vypočutí dnešného evanjelia môže pokojne povedať: „Tak toto sa mne nemôže stať. Veď do kostola chodím len na omšu, nie modliť sa."
Zamyslenie na 29. cezročnú nedeľu: Bojuj!
Zamyslenie na 29. cezročnú nedeľu: Bojuj!Akú dôveru musel mať Mojžiš k Jozuemu, že mu zveril prvú bitku vyvoleného národa po odchode z Egypta!
Zamyslenie na 28. cezročnú nedeľu: Iné zmý ...
Zamyslenie na 28. cezročnú nedeľu: Iné zmýšľaniePrečo to Samaritán dokázal, no tí deviati, čo boli uzdravení s ním, nie? Prečo Náman napokon poslúchol proroka aj naliehanie svojich sluhov 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Strana 11 z 33