Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 12. cezročnú nedeľu: Se ...
Zamyslenie na 12. cezročnú nedeľu: SebavedomiePri dnešnom evanjeliu sa zvykne klásť známa otázka: „Kým je Ježiš pre teba?" No rád by som ju otočil a položil si otázku:
Zamyslenia na 11. cezročnú nedeľu: Obdiv a úd ...
Zamyslenia na 11. cezročnú nedeľu: Obdiv a údiv Ak čítaš tieto texty pravidelne, tak mám otázku: Ako sa v tvojom živote tento týždeň objavil obraz Cirkvi. Plakal si, žialil a zasahoval?  
Zamyslenia na 10. cezročnú nedeľu: Plačeš a z ...
Zamyslenia na 10. cezročnú nedeľu: Plačeš a zasahuješ?„Ježiš pre svoju milosrdnú a súcitnú lásku uzdravuje chorých a súcití tiež s vdovou z Naimu, keď kriesi jej syna (pozri Lk 7, 11 – 17).
Zamyslenie na 9. cezročnú nedeľu: Iné eva ...
Zamyslenie na 9. cezročnú nedeľu: Iné evanjelium?Keď prišli židovskí starší za Ježišom s prosbou, aby mu uzdravil sluhu (Lk 7, 2), Ježiš odpovedal: „Ja mám ísť k Rimanovi? 
Zamyslenie na slávnosť Najsvätejšej Trojice:  ...
Zamyslenie na slávnosť Najsvätejšej Trojice: StretnutieV sobotu o týždeň budem na pomaturitnom stretnutí. Po štyridsiatich rokoch. Už niekoľko mesiacov sa za svojich 
Zoslanie Ducha Svätého: Čo Duch hovorí cir ...
Zoslanie Ducha Svätého: Čo Duch hovorí cirkvám...Vieš, čo urobil kráľ Jozafat, keď Izrael prepadli? Na čelo vojska postavil chrámových spevákov (pozri 2 Krn 20). 
Zamyslenie na 7. veľkonočnú nedeľu: Sve ...
Zamyslenie na 7. veľkonočnú nedeľu: Svedčiť... Aká by bola tvoja reakcia, keby k tebe zašiel niektorý z tvojich susedov či známych a povedal by ti:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...
Strana 11 z 30