Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 3. veľkonočnú nedeľu: Horí ti s ...
Zamyslenie na 3. veľkonočnú nedeľu: Horí ti srdce?V tú nedeľu ráno sa stalo niečo, čo sa ešte nikdy nestalo. Apoštoli a všetci okolo nich sa učili novému pojmu – „vstal z mŕtvych". 
Zamyslenie na 2. veľkonočnú nedeľu: Chv ...
Zamyslenie na 2. veľkonočnú nedeľu: Chválospev na CirkevCelé Veľkonočné obdobie môžeme vnímať aj ako veľký chválospev Boha na Cirkev, ktorá sa zrodila počas Veľkej noci a 
Zamyslenie na Veľkonočnú nedeľu: Žije!
Zamyslenie na Veľkonočnú nedeľu: Žije!Hádam nikdy v dejinách nebolo ľudstvo tak systematicky oberané o nádej, ako dnes. Hádam nikdy nebolo tak hromadne šírené presvedčenie o nezmyselnosti života. 
Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Oslavujme!
Zamyslenie na 5. pôstnu nedeľu: Oslavujme! Myslím si, že Lazárovi nemáme čo závidieť. Smrti či skôr zomierania sa všetci viac či menej bojíme – a on tým musel prejsť dvakrát. 
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Si svetlom v  ...
Zamyslenie na 4. pôstnu nedeľu: Si svetlom v PánoviPokúšam sa vžiť do kože katechumenov, ktoré v rámci vrcholiacej prípravy na prijatie iniciačných sviatostí počúvali dnešné evanjelium. 
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: Živá voda
Zamyslenie na 3. pôstnu nedeľu: Živá voda „Nastal čas, aby som išla. Vďačne som sa na neho pozrela. Zahľadel sa na svojich učeníkov a potom na mňa. Podišiel ku mne a pobozkal ma na líce.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 26