Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 21. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 21. nedeľu v cezročnom období: Božie riešeniaDnešné texty vnímam ako slová nádeje do každej bolestnej situácie, v ktorej sa Cirkev ocitne. Hovoria mi o tom, 
Zamyslenie na 20. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 20. nedeľu v cezročnom období: Krik kanaánskej ženyDúfam, že s tou kanaánskou ženou z dnešného evanjelia sa raz stretnem v nebi. Chcem jej vyjadriť obdiv nad jej vierou. 
Zamyslenie na 19. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 19. nedeľu v cezročnom období: Stretnutie a dôsledkyDnešné čítania sú (ako vždy) nebezpečné. Nebezpečné v zmysle možno nechcených následkov.
Zamyslenie na sviatok Premenenie Pána:  ...
Zamyslenie na sviatok Premenenie Pána: Vymyslené bájky? Túto nedeľu si môžeme opäť lepšie uvedomiť zmysluplnú skladbu liturgických čítaní. 
Zamyslenie na 17. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 17. nedeľu v cezročnom období: Zariskuj a žiadaj!V dnešnom rozhovore Šalamúna s Bohom ma oslovilo, že mladý vládca si žiadal schopnosť „rozlišovať medzi dobrým a zlým" (1 Kr 3, 9).
Zamyslenie na 16. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 16. nedeľu v cezročnom období: Pán je dobrý„Ty, Pane, si dobrý, veľmi láskavý" (Ž 85, 6).
Zamyslenie na 15. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 15. nedeľu v cezročnom období: Boh hovoríJe skvelé, že náš Boh hovorí. Nie je nemý ako modla. Jeho slovo je mocné – dôkazom je vesmír, ktorý vznikol jeho slovom. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...
Strana 4 z 32