Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Boh nás volá  ...
Zamyslenie na 2. pôstnu nedeľu: Boh nás volá a posilňujeAk berieme Pôstne obdobie vážne, právom sa nám môže javiť ako náročný čas. Najmä ak sa usilujeme byť otvorení na vanutie Ducha 
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľu
Zamyslenie na 1. pôstnu nedeľuKaždý človek má na samom začiatku svojho života smrť. Lebo v dôsledku dedičného hriechu diabol má právo na život každého Adamovho potomka. 
Zamyslenie na 8. nedeľu v Cezročnom období: O ...
Zamyslenie na 8. nedeľu v Cezročnom období: Oddych v Božom náručíZ dnešných čítaní mám pocit, akoby nám Cirkev dala chvíľu na oddych v Božom náručí, čas na spočinutie a radovanie sa z toho,
Zamyslenie na 7. nedeľu v Cezročnom období: U ...
Zamyslenie na 7. nedeľu v Cezročnom období: Utópia?Keď si zoberieme požiadavky čítaní posledných troch nedieľ plus tej dnešnej, tak to v nás môže vyvolať beznádej a rezignáciu.
Zamyslenie na 6. nedeľu v Cezročnom období: Č ...
Zamyslenie na 6. nedeľu v Cezročnom období: Čo nám Boh zjavil?Vždy mi vyvolá na perách úsmev, keď počujem niekoho citovať vetu z Pavlovho listu: 
Zamyslenie na 5. nedeľu v Cezročnom období: S ...
Zamyslenie na 5. nedeľu v Cezročnom období: Spievať a snívaťV piatok 2. februára mal Svätý Otec František v Bazilike svätého Petra svätú omšu pre zasvätených, pri ktorej povedal mimoriadne dôležitú homíliu. 
Zamyslenie na 4. nedeľu v Cezročnom období: J ...
Zamyslenie na 4. nedeľu v Cezročnom období: Jednoduchosť cestyChceš byť blažený, šťastný? Dnešné čítania zo Svätého písma definujú, čo to znamená blaženosť, a zároveň tými istými slovami ukazujú veľmi jasnú cestu, ako ju dosiahnuť.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...
Strana 2 z 26