Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenia na 10. cezročnú nedeľu: Plačeš a z ...
Zamyslenia na 10. cezročnú nedeľu: Plačeš a zasahuješ?„Ježiš pre svoju milosrdnú a súcitnú lásku uzdravuje chorých a súcití tiež s vdovou z Naimu, keď kriesi jej syna (pozri Lk 7, 11 – 17).
Zamyslenie na 9. cezročnú nedeľu: Iné eva ...
Zamyslenie na 9. cezročnú nedeľu: Iné evanjelium?Keď prišli židovskí starší za Ježišom s prosbou, aby mu uzdravil sluhu (Lk 7, 2), Ježiš odpovedal: „Ja mám ísť k Rimanovi? 
Zamyslenie na slávnosť Najsvätejšej Trojice:  ...
Zamyslenie na slávnosť Najsvätejšej Trojice: StretnutieV sobotu o týždeň budem na pomaturitnom stretnutí. Po štyridsiatich rokoch. Už niekoľko mesiacov sa za svojich 
Zoslanie Ducha Svätého: Čo Duch hovorí cir ...
Zoslanie Ducha Svätého: Čo Duch hovorí cirkvám...Vieš, čo urobil kráľ Jozafat, keď Izrael prepadli? Na čelo vojska postavil chrámových spevákov (pozri 2 Krn 20). 
Zamyslenie na 7. veľkonočnú nedeľu: Sve ...
Zamyslenie na 7. veľkonočnú nedeľu: Svedčiť... Aká by bola tvoja reakcia, keby k tebe zašiel niektorý z tvojich susedov či známych a povedal by ti:
Zamyslenie na 6. veľkonočnú nedeľu: Pre ...
Zamyslenie na 6. veľkonočnú nedeľu: Prečo?Kdesi vo vnútri cítim, že apoštolovi Jánovi závidím. Žil s Ježišom, potom s Máriou a napokon ešte dostal aj videnie.
Zamyslenie na 5. veľkonočnú nedeľu: Zbi ...
Zamyslenie na 5. veľkonočnú nedeľu: ZbierkyDnes je v celej Európe zbierka pre Ukrajinu. Vyhlásil ju Svätý Otec František. Niet o čom debatovať. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
Strana 10 z 29