Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 6. veľkonočnú nedeľu: Oča ...
Zamyslenie na 6. veľkonočnú nedeľu: OčakávamAké máš očakávania od Boha? Dosť sarkasticky možno povedať, že mnohí pokrstení majú len jedno očakávanie: 
Zamyslenie na 5. veľkonočnú nedeľu: Si obo ...
Zamyslenie na 5. veľkonočnú nedeľu: Si obor!Vieš, že môžeš robiť väčšie skutky ako Ježiš? Dnes to on sám hovorí v evanjeliu. Ako je to možné? 
Zamyslenie na 4. veľkonočnú nedeľu: „Čo máme  ...
Zamyslenie na 4. veľkonočnú nedeľu: „Čo máme robiť, bratia?“Keď som krstom prešiel cez bránu, ktorou je Kristus, dostal som dar Ducha Svätého a môj život sa naplnil všetkým potrebným do takej miery, že 
Zamyslenie na 3. veľkonočnú nedeľu: Horí ti s ...
Zamyslenie na 3. veľkonočnú nedeľu: Horí ti srdce?V tú nedeľu ráno sa stalo niečo, čo sa ešte nikdy nestalo. Apoštoli a všetci okolo nich sa učili novému pojmu – „vstal z mŕtvych". 
Zamyslenie na 2. veľkonočnú nedeľu: Chv ...
Zamyslenie na 2. veľkonočnú nedeľu: Chválospev na CirkevCelé Veľkonočné obdobie môžeme vnímať aj ako veľký chválospev Boha na Cirkev, ktorá sa zrodila počas Veľkej noci a 
Zamyslenie na Veľkonočnú nedeľu: Žije!
Zamyslenie na Veľkonočnú nedeľu: Žije!Hádam nikdy v dejinách nebolo ľudstvo tak systematicky oberané o nádej, ako dnes. Hádam nikdy nebolo tak hromadne šírené presvedčenie o nezmyselnosti života. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...
Strana 6 z 32