Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 15. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 15. nedeľu v cezročnom období: Boh hovoríJe skvelé, že náš Boh hovorí. Nie je nemý ako modla. Jeho slovo je mocné – dôkazom je vesmír, ktorý vznikol jeho slovom. 
Zamyslenie na 14. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 14. nedeľu v cezročnom období: ÚžasV jednej múdrej knihe som čítal, že keď Boh všetko stvoril, tak siedmy deň žasol nad svojím dielom. 
Zamyslenie na 13. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 13. nedeľu v cezročnom období: Skutočne?Pavol, si si istý tým, čo si napísal Rimanom? Vyzývaš ich aj nás: „Tak zmýšľajte o sebe aj vy: že ste mŕtvi hriechu a žijete Bohu v Kristovi Ježišovi" (Rim 3, 11). 
Zamyslenie na 12. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 12. nedeľu v cezročnom období: DôveraMožno si zažil pri nejakom staršom členovi rodiny, že ťa zrazu nepoznal. Otázky typu „Kto si?, Čo tu robíš?, Ako si sa tu dostal?"
Zamyslenie na 11. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 11. nedeľu v cezročnom období: Božie vlastníctvoČo znamená, že som Božím vlastníctvom? Určite nie to, že Boh ma používa ako nejaký stroj na splnenie svojich zámerov. 
Zamyslenie na nedeľu Najsvätejšej Trojice: By ...
Zamyslenie na nedeľu Najsvätejšej Trojice: Byť s nímDnešný sviatok nám okrem základnej teologickej pravdy kresťanstva ponúka veľmi dôležitú istotu – Boh sa o mňa zaujíma. 
Zamyslenie na sviatok Zoslania Ducha ...
Zamyslenie na sviatok Zoslania Ducha Svätého: Záujem o BohaBoží Duch nie je s nami len vo „vznešených" chvíľach – pri slávení liturgie, prijímaní sviatostí či pri čítaní Svätého písma. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Strana 3 z 30