Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 28. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 28. nedeľu v cezročnom období: HostinaAk to s Pánovou vinicou, o ktorej sme čítali a počúvali ostatné nedele, dobre dopadne, na záver bude hostina. 
Zamyslenie na 27. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 27. nedeľu v cezročnom období: Nárek a nádejMilovaný Majiteľ vinice, prečo? Prečo si rozbúral ohradu svojej vinice, diviak lesný ju rozrýva a pasie sa na nej poľná zver (Ž 80, 13a. 14)?
Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 26. nedeľu v cezročnom období: Formovanie svedomiaVieš, čo patrí medzi najväčšie problémy kresťanov všetkých čias? Že vedia, čo je dobré, čo je správne, no nekonajú podľa toho. 
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 25. nedeľu v cezročnom období: Aký dobrý je Pán! Povedzme si rovno, že hospodár z dnešného evanjelia bol blázon. Dať rovnakú mzdu robotníkovi, ktorý sa pri robote ani neohrial,
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 24. nedeľu v cezročnom období: Prečo odpúšťať?Niekedy mám chuť zmeniť poradie čítaní. Dnes preto, aby vynikla motivácia pre odpustenie a konanie dobra.
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 23. nedeľu v cezročnom období: Úloha spoločenstvaDnešné čítania by sme radšej mali vynechať, nečítať. Sú jednou veľkou výčitkou! 
Zamyslenie na 22. nedeľu v cezročnom období:  ...
Zamyslenie na 22. nedeľu v cezročnom období: ZaskočenýTento týždeň vo štvrtok ráno som sa po prebudení hneď obrátil k Bohu, ako to mám vo zvyku, a v duchu som ho pozdravil:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Strana 3 z 32