Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenia na 3. nedeľu v Cezročnom období: Z ...
Zamyslenia na 3. nedeľu v Cezročnom období: Zberateľ radosti Predpokladám, že medzi čitateľmi týchto textov je už veľmi málo – ak vôbec – takých, ktorí niekedy zažili jasot pri žatve. 
Zamyslenie na 2. nedeľu v Cezročnom období: J ...
Zamyslenie na 2. nedeľu v Cezročnom období: Ježiš KristusNové obdobie cirkevného roku začína Cirkev tak, ako skončila Vianočné – jednoznačným poukázaním na Krista. 
Zamyslenie na sviatok Krstu Krista Pána:  ...
Zamyslenie na sviatok Krstu Krista Pána: SluhaPosledný deň Vianočného obdobia je zároveň prvým dňom, prvou nedeľou Cezročného obdobia. 
Zamyslenie na sviatok Panny Márie,  ...
Zamyslenie na sviatok Panny Márie, Bohorodičky: TitulDnešná slávnosť nám dáva pevný bod, na ktorý sa dá celá mariánska úcta postaviť. 
Zamyslenie na sviatok Narodenia Pána: Jasot
Zamyslenie na sviatok Narodenia Pána: JasotKeď som hľadal kľúč, ktorý by mi otvoril cestu k napísaniu tohto textu, dostal som nápad – pozrieť sa na žalmy,
Zamyslenie na 4. adventnú nedeľu: Širší pohľ ...
Zamyslenie na 4. adventnú nedeľu: Širší pohľadPáči sa mi tohoročný dlhý Advent. Je najdlhší, aký len môže byť. Celé tri týždne z neho sú vyhradené na očakávanie Pánovho druhého príchodu – taký nácvik naostro.
Zamyslenie na 3. adventnú nedeľu: Viem a v ...
Zamyslenie na 3. adventnú nedeľu: Viem a verímKeď som minulú nedeľu vychádzal z kostola, hneď som si všimol pomerne veľkú skupinu ľudí pri provizórnom pulte pár metrov od brány kostola, 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Strana 3 z 26