Domov   >   Ostatné   >   Zamyslenia

Zamyslenia

Zamyslenie na 4. adventnú nedeľu: Širší pohľ ...
Zamyslenie na 4. adventnú nedeľu: Širší pohľadPáči sa mi tohoročný dlhý Advent. Je najdlhší, aký len môže byť. Celé tri týždne z neho sú vyhradené na očakávanie Pánovho druhého príchodu – taký nácvik naostro.
Zamyslenie na 3. adventnú nedeľu: Viem a v ...
Zamyslenie na 3. adventnú nedeľu: Viem a verímKeď som minulú nedeľu vychádzal z kostola, hneď som si všimol pomerne veľkú skupinu ľudí pri provizórnom pulte pár metrov od brány kostola, 
Zamyslenie na 2. adventnú nedeľu: N ...
Zamyslenie na 2. adventnú nedeľu: Napodobňovať JežišaViete, že prvé týždne Adventu vôbec nie sú priamou prípravou na sviatok Narodenia Pána? 
Zamyslenie na 1. adventnú nedeľu: Obliecť si  ...
Zamyslenie na 1. adventnú nedeľu: Obliecť si JežišaVieš, čo robil syn milosrdného otca, keď sa vrátil domov? Iste, prvý deň strávil na hostine, možno šokovaný tým,
Zamyslenie na 34. cezročnú nedeľu: Vď ...
Zamyslenie na 34. cezročnú nedeľu: Vďačnosť„V ten deň, keď zatvoríme svätú bránu, budeme predovšetkým naplnení vďakou voči Najsvätejšej Trojici za to, že nám darovala tento mimoriadny čas milosti" 
Zamyslenie na 33. cezročnú nedeľu: Príde deň ...
Zamyslenie na 33. cezročnú nedeľu: Príde deňPomocný krakovský biskup Grzegorz Ryś vo svojej knihe Škandál milosrdenstva hovorí o tom, čo zakaždým najviac vníma na obraze Božieho milosrdenstva.
Zamyslenie na 32. cezročnú nedeľu: Čo rie ...
Zamyslenie na 32. cezročnú nedeľu: Čo riešiš?Reálny problém a fiktívny problém. Matka so siedmimi synmi je priamo ohrozená na živote a riešia svoju situáciu skutočne vo viere a hrdinsky, hoci ich to stojí život.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Strana 3 z 26