Udalosti DŠÚ

Výberové konanie na obsadenie funkcie r ...
Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/riaditeľky Rímskokatolícka cirkev, Žilinská diecéza vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/riaditeľky.
Zápis žiakov do ZŠ a MŠ pre školský rok 2017/ ...
Zápis žiakov do ZŠ a MŠ pre školský rok 2017/2018Zápis žiakov do ZŠ a MŠ pre školský rok 2017/2018
Oceňovanie žiakov katolíckych stredných škô ...
Oceňovanie žiakov katolíckych stredných škôlV predvečer Medzinárodného dňa študentstva žilinský biskup, Mons. Tomáš Galis ocenil ôsmych študentov katolíckych strených škôl 
Úspech v Behu 17. novembra
Úspech v Behu 17. novembraStáva sa už tradíciou, že žiaci Základnej školy sv. Cyrila a Metoda a Gymnázia Kráľovnej pokoja sú úspešní v Behu 17. novembra. 
Súťaž v riešení sudoku 2016
Súťaž v riešení sudoku 2016Centrum voľného času pri Spojenej škole Kráľovnej pokoja organizovalo 3. ročník turnaja jednotlivcov v riešení SUDOKU.
Na vianočnej pohľadnici bude kresba žiačok ZŠ ...
Na vianočnej pohľadnici bude kresba žiačok ZŠ sv. Cyrila a Metoda Žiaci Základnej školy sv. Cyrila a Metoda v Žiline sa koncom minulého školského roka s napätím zapojili do súťaže v maľovaní „Z cudzích sa stanú priatelia".
Spojená škola sv. Jána Bosca oslavuje 25. ro ...
Spojená škola sv. Jána Bosca oslavuje 25. rokov Spojená škola sv. Jána Bosca v Dubnici nad Váhom oslavuje v tomto roku 25. rokov. Pri tejto príležitosti ponúkajú tento program:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 24