Udalosti DŠÚ

Voľné pracovné miesto: asistent učiteľa
Voľné pracovné miesto: asistent učiteľaZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta, Skalité 729, prijme od 4.12.2017 do pracovného pomeru asistenta učiteľa na plný pracovný úväzok (na dobu určitú). 
Výberové konanie
Výberové konanie Kongregácia školských sestier sv. Františka, J.M. Hurbana 44, 010 01 Žilina,
Cvičná škola Žilinskej univerzity
Cvičná škola Žilinskej univerzitySpojená škola Kráľovnej pokoja v Žiline sa od 19. 9. 2017 stala cvičnou školou Fakulty humanitných vied Žilinskej univerzity.
Voľné pracovné miesto: katechétka/katechéta a ...
Voľné pracovné miesto: katechétka/katechéta a upratovačka ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta v Skalitom prijme v školskom roku 2017/2018 do pracovného pomeru 
Kráľovná pokoja v Európskom parlamente
Kráľovná pokoja v Európskom parlamente Pokoj v Európe, pokoj v Európskom parlamente... Potrebovali by sme ho, však? Našou návštevou parlamentu sme ho síce nepriniesli, no veríme, že spoločnou modlitbou sme k nemu prispeli. 
Výberové konanie - neúspešné
Výberové konanie - neúspešné Nakoľko výberové konanie na riaditeľa/riaditeľku Spojenej školy Kráľovnej pokoja v Žiline bolo neúspešné, v jesenných mesiacoch roku 2017 bude vyhlásené nové výberové konanie. ...
Exkurzia v OZ Dobrý Pastier Kláštor pod Zn ...
Exkurzia v OZ Dobrý Pastier Kláštor pod ZnievomKláštor pod Znievom je miestom, kde sa písala dávna história spojená aj s kráľovskými menami. Miestne gymnázium patrilo k prvým vzdelávacím inštitúciám v slovenskom jazyku.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Strana 1 z 25