Aktuality z charity

Pokračujeme tretím kolom distribúcie po ...
Pokračujeme tretím kolom distribúcie potravinových balíčkovOd 6. marca 2017 distribuuje Diecézna charita Žilina potravinové balíčky v rámci projektu, ktorý je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.
2 percenta z dane
2 percenta z dane Vaše 2 % premieňame na konkrétnu pomoc núdznym na území Žilinskej diecézy prostredníctvom služieb v našich zariadeniach.
Pôstna krabička pre Afriku 2017
Pôstna krabička pre Afriku 2017Váš pôstny dar mení životy detí. Pridajte sa k nám a pomôžme spolu chudobným rodinám a deťom v subsaharskej Afrike
Pomáhame aj v silných mrazoch
Pomáhame aj v silných mrazochSilné mrazy, ktoré začiatkom januára zasiahli Slovensko, môžu vážne ohroziť život ľudí bez domova. 
Ako trávili vianočné sviatky ľudia v núd ...
Ako trávili vianočné sviatky ľudia v núdziPozrite sa ako trávili vianočné sviatky ľudia v charitných zariadeniach v Žiline, Martine, Považskej Bystrici a Čadci.
Požehnané prežitie vianočných sviatkov a rado ...
Požehnané prežitie vianočných sviatkov a radostný nový rok 2017!Požehnané prežitie vianočných sviatkov a radostný nový rok 2017!
TESCO zbierka 2016
TESCO zbierka 2016Naše poďakovanie patrí všetkým darcom, ktorí sa zapojili do zbierky darovaním potravín, čistiacich a hygienických potrieb. 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...
Strana 2 z 22