26. 05. 2021

Národný týždeň charity 2021

VĎAKA SRDCU POMÁHAME VIAC BUĎTE PRI TOM S NAMI
Naša pomoc prináša úľavu, povzbudenie a novú nádej do života tisíckam ľudí po celom Slovensku. Sledujte počas Národného týždňa charity 29.5. až 5.6. svedectvá našich zamestnancov a prijímateľov pomoci a presvedčte sa, že tak ako pomoc, aj Charita je vecou srdca.


  • Ambasádorom podujatia je slovenský rekordér a známy šprintér Ján Volko, ktorý nás tento rok podporí v Behu pre charitu.
  • Srdcia zamestnancov Charity bijú už viac ako 90 rokov pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Národný týždeň charity predstaví ich príbehy od Bratislavy až po Košice.
  • Prihláste sa aj vy k pomoci núdznym na: http://charitapomaha.sk/tyzden-charity
Akýkoľvek boj s chudobou, chorobou, domácim násilím či závislosťou je behom na dlhú trať a nakoniec tým najťažším maratónom v živote človeka. Vyjadrime im svoju podporu! Zabehnite spolu s nami svojich najťažších pár kilometrov a inšpirujte aj ostatných k zmene pohľadu na ľudí v núdzi. Venovať svoje kilometre na dobrú vec môžete na www.charitapomaha.sk/tyzden-charity/, kde sa jednoducho prihlásite a zadáte už zabehnuté kilometre alebo tie, na ktoré sa odhodlávate.
Návrat späť