Domov   >   Udalosti

Udalosti

Prijatie sviatostí za múrmi ústavu na výkon t ...
Prijatie sviatostí za múrmi ústavu na výkon trestuSviatok sv. Juraja bol tento rok výnimočný nielen pre nositeľov tohto mena. 
Biblická olympiáda
Biblická olympiádaV čase, keď na základných školách prebiehalo testovanie deviatakov, bolo podobne rušno aj v Diecéznom centre v Žiline. 
24 hodín pre Pána v Žilinskej diecéze
24 hodín pre Pána v Žilinskej diecézeOtec biskup Tomáš Galis povzbudil veriacich, aby sa zapojili do adorácie 24 hodín pre Pána, ktorú inicioval Svätý Otec František. 
Začína príprava na Národný pochod za život 20 ...
Začína príprava na Národný pochod za život 2015!ĎAKUJME ZA RODINU, SLÁVME ŽIVOT! Tešme sa z toho, že máme tieto vzácne dary, a že ako kresťania poznáme ich hodnotu. 
Podeľme sa!
Podeľme sa! Katolícke hnutie žien Slovenska sa rozhodlo organizovať podujatie „Podeľme sa!", ktoré sa odlišuje od ostatných zbierok na Slovensku tým,
Pozvanie k účasti na referende
Pozvanie k účasti na referendeMilí bratia a sestry, manželia a rodičia, otcovia a mamy, drahí starí rodičia, drahá mládež,
Deň zasväteného života
Deň zasväteného života Sviatok Obetovania Pána slávil v žilinskom kostole Obrátenia sv. Pavla otec biskup Tomáš Galis v spoločenstve rehoľníc a rehoľníkov z celej diecézy.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...
Strana 8 z 43